Agnieszka Pomaska o dymisjach ministrów w rządzie Kopacz

2015-06-11

Przewodnicząca sejmowej Komisji ds. Unii Europejskiej Agnieszka Pomaska w czwartkowy poranek była gościem Jarosława Kuźniara w programie „Wstajesz i wiesz” na antenie TVN24.

– Pani premier podjęła szybko decyzję, żeby nie powodować destabilizacji państwa, bo granie tymi taśmami powodowało, że ta sytuacja nie była komfortowa – skomentowała Poseł Pomaska. Odniosła się w ten sposób do dymisji ministrów w rządzie Ewy Kopacz.

Materiał video: link

źródło: tvn24.pl

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk