Krajowa Konwencja Platformy Obywatelskiej

2014-11-030

Już 8 listopada o godzinie 13:00 w Centrum EXPO XXI w Warszawie odbędzie się Krajowa Konwencja Platformy Obywatelskiej. Wezmą w niej udział były i aktualna premier – Donald Tusk i Ewa Kopacz.

Konwencja z udziałem obojga liderów będzie okazją do oficjalnego przekazania przywództwa w partii. Wybrany 30 sierpnia na stanowisko Przewodniczącego Rady Europejskiej Donald Tusk ustąpi ze stanowiska przewodniczącego partii na rzecz szefowej rządu Ewy Kopacz. Pani Premier zostanie tym samym pierwszą w historii Platformy Obywatelskiej kobietą, która stanie na czele naszego ugrupowania.

Nie zabraknie też tematów lokalnych, kluczowych w kontekście trwającej kampanii samorządowej. Będziemy dyskutować na temat propozycji Platformy Obywatelskiej dla poszczególnych małych ojczyzn. Potwierdzimy, że za hasłem bliżej ludzi stoi realny program, realny pakiet propozycji dla Polski lokalnej.

Dla Wszystkich, którzy nie będą tego dnia z nami przygotowujemy specjalną relację online – wydarzenia na konwencji będą transmitowane na żywo w sieci. Na naszych profilach społecznościowych i stronie www znajdziecie najważniejsze wypowiedzi, filmy i fotografie.

Nie może Was tam zabraknąć – 8 listopada wszyscy widzimy się w Warszawie!

Informacje dla uczestników

Przewidziana jest możliwość wspólnego przejazdu na miejsce konwencji. W tym celu należy kontaktować się z biurami regionów.

źródło: platforma.org

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk