Interaktywna Mapa Dotacji UE

2013-05-060

Mapa Dotacji Unii Europejskiej to nowa odsłona serwisu, w którym znajduje się wykaz inwestycji współfinansowanych ze środków unijnych. Mapa zawiera zaawansowaną wyszukiwarkę projektów, umożliwia geolokalizację oraz generowanie statystyk. Przedstawiamy galerię ponad 170 tysięcy przedsięwzięć, które otrzymały wsparcie z Funduszy Europejskich. Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.mapadotacji.gov.pl, dzięki której można zapoznać się ze wszystkimi inwestycjami w jednym miejscu.

Na nowej Mapie Dotacji UE znajdują się tysiące inwestycji przedsiębiorstw, projekty z zakresu nauki, sztuki i kultury oraz innych dziedzin, jak: ochrona środowiska, transport, energetyka czy turystyka. Serwis został wzbogacony o nową szatę graficzną oraz dodatkowe funkcjonalności, m.in. o geolokalizację projektów i dokładną wyszukiwarkę.

Jak szukać?

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce można znaleźć inwestycję według funduszu lub programu, w ramach którego została zrealizowana lub też szukać po nazwie beneficjenta czy projektu. Interaktywna mapa Polski pozwala również na ograniczenie poszukiwań do konkretnego województwa lub powiatu. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy dowiedzieć się, ile projektów zostało zrealizowanych w regionie, jaka jest ich wartość i kto realizował konkretną inwestycję.

Mapa Dotacji UE umożliwia także generowanie porównań pomiędzy dwoma województwami i powiatami, a nawet miastami w zakresie wykorzystania Funduszy Europejskich.

Jest to nie tylko bogate źródło wiedzy, ale również przystępna forma prezentacji informacji o projektach. Dla wybranych przedsięwzięć, Internauci znajdą szczegółowe opisy inwestycji, fotografie, materiały multimedialne.

Interaktywne narzędzie

Mapa Dotacji UE jest też serwisem otwartym na dodawane przez użytkowników opisy, zdjęcia czy prezentacje projektów. Zapraszamy do współtworzenia z nami serwisu i dzielenia się informacjami na temat inwestycji współfinansowanych z Funduszy Europejskich.

Szczegółowe informacje na temat danych prezentowanych na Mapie Dotacji UE znajdują się w zakładce Pomoc.

źródło: www.mrr.gov.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk