„Wszystkie wielkie zmiany wymagają czasu”

2013-04-040

3 lutego, posłanka Agnieszka Pomaska była gościem programu Raport na antenie Superstacji. Rozmowa dotyczyła 37. posiedzenia Sejmu, podczas którego posłowie zajmą się m.in. wnioskiem o wotum nieufności wobec Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej Sławomira Nowaka.

Jutro szykuje się bardzo ciekawy dzień, ponieważ zostaną przedstawione dokonania ostatnich kilku lat, a jest zdecydowanie czym się chwalić. Pokażemy ile zostało zrobione, ile kilometrów dróg zostało wybudowanych i oczywiście będzie możliwość skonfrontowania tego z działaniami poprzedniego rządu – stwierdziła Pomaska.

W Polsce mamy do czynienia z wieloletnimi zapóźnieniami, z którymi gabinet Donalda Tuska sobie radzi. Autostrady zaczęliśmy budować tak solidnie kilka lat temu. Warto, aby opozycja w pierwszej kolejności uderzyła się we własną pierś i jutro będzie właśnie ku temu okazja. W trakcie procesu budowy autostrad w Polsce udało się uzyskać ceny na poziomie średniej europejskiej. Nasz kraj nie jest ani najdroższy, ani najtańszy. Kryzys, a niekiedy nieprofesjonalizm niektórych firm powodował, że trzeba było w trakcie inwestycji szukać nowych wykonawców. To są trudne przedsięwzięcia, wymagające wiele uwagi. Dotychczasowa praca Ministra jest oceniana przez wielu bardzo dobrze. Jest przygotowany do tej roli i widać, że wie co robi. Wszystkie wielkie zmiany wymagają czasu – zakończyła posłanka.

źródło: superstacja.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk