Agnieszka Pomaska

Konwencja Krajowa Platformy Obywatelskiej RP [transmisja na żywo]
8 listopada 2014 r., napisany przez

Poseł na Sejm RP Agnieszka Pomaska uczestniczy dziś w Krajowej Konwencji Platformy Obywatelskiej. Wezmą w niej udział były i aktualna premier – Donald Tusk i Ewa Kopacz oraz ponad tysiąc uczestników – działaczy, kandydatów PO w wyborach samorządowych oraz gości specjalnych i sympatyków.

Wszystkich, którzy nie będą tego dnia z nami, zapraszamy na relację online – wydarzenia na konwencji będą transmitowane na żywo w sieci. Bezpośrednia transmisja wideo jest dostępna tutaj.

Konwencja z udziałem obojga liderów będzie okazją do oficjalnego przekazania przywództwa w partii. Wybrany 30 sierpnia na stanowisko Przewodniczącego Rady Europejskiej Donald Tusk ustąpi ze stanowiska przewodniczącego partii na rzecz szefowej rządu Ewy Kopacz. Pani Premier zostanie tym samym pierwszą w historii Platformy Obywatelskiej kobietą, która stanie na czele naszego ugrupowania.

Nie zabraknie też tematów lokalnych, kluczowych w kontekście trwającej kampanii samorządowej. Potwierdzimy, że za hasłami #bliżej ludzi i lepsze życie Polaków stoi realny program, realny pakiet propozycji dla Polski lokalnej.

źródło: platforma.org