< class="bt_bb_headline_tag">Aktualności
" subheadline="<span class="btArticleDate">2014-11-08</span><a href="https://www.pomaska.pl/19758/konwencja-krajowa-platformy-obywatelskiej-rp-transmisja-na-zywo-wwa.html#comments" class="btArticleComments">0</a>" font="" font_weight="bold" font_size="" color_scheme="" color="" align="" url="" target="_self" html_tag="h1" size="extralarge" dash="" el_id="" el_class="" el_style="" supertitle_position="outside" ignore_fe_editor="true"]

Poseł na Sejm RP Agnieszka Pomaska uczestniczy dziś w Krajowej Konwencji Platformy Obywatelskiej. Wezmą w niej udział były i aktualna premier – Donald Tusk i Ewa Kopacz oraz ponad tysiąc uczestników – działaczy, kandydatów PO w wyborach samorządowych oraz gości specjalnych i sympatyków.

Wszystkich, którzy nie będą tego dnia z nami, zapraszamy na relację online – wydarzenia na konwencji będą transmitowane na żywo w sieci. Bezpośrednia transmisja wideo jest dostępna tutaj.

Konwencja z udziałem obojga liderów będzie okazją do oficjalnego przekazania przywództwa w partii. Wybrany 30 sierpnia na stanowisko Przewodniczącego Rady Europejskiej Donald Tusk ustąpi ze stanowiska przewodniczącego partii na rzecz szefowej rządu Ewy Kopacz. Pani Premier zostanie tym samym pierwszą w historii Platformy Obywatelskiej kobietą, która stanie na czele naszego ugrupowania.

Nie zabraknie też tematów lokalnych, kluczowych w kontekście trwającej kampanii samorządowej. Potwierdzimy, że za hasłami #bliżej ludzi i lepsze życie Polaków stoi realny program, realny pakiet propozycji dla Polski lokalnej.

źródło: platforma.org

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk