Powitaj z nami zagranicznych kibiców!

2012-06-070
Na stronie www.wszyscyjestesmygospodarzami.pl pojawił się specjalny formularz, za pośrednictwem którego Polacy mogą przesyłać swoje powitania dla zagranicznych kibiców na EURO 2012. To kolejna odsłona kampanii społecznej „Polacy 2012. Wszyscy jesteśmy gospodarzami”.
Życzenia przesłane za pośrednictwem strony będą wyświetlane na specjalnych ekranach na głównych dworcach w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku oraz Poznaniu, a także w środkach komunikacji miejskiej w Warszawie.Kampania „Polacy 2012. Wszyscy jesteśmy gospodarzami” ruszyła 25 maja 2012 roku. W TVP i Polskim Radio pojawiły się spoty promujące akcję, blisko 10 tys. Polaków zamówiło zestawy – plakaty i znaczki, udostępnione zostały aplikacje mobilne „Polish Guide 2012” i „Check-in Poland”, w przestrzeni publicznej pojawiły się plakaty i bannery z hasłem „Feel like at home”, w prasie zagranicznej ukazał się artykuł premiera Donalda Tuska z zaproszeniem zagranicznych kibiców do Polski, na profilu akcji w serwisie Facebook organizowane są konkursy angażujące Polaków.

Euro 2012 to największa impreza w najnowszej historii naszego kraju. Nieprędko powtórzy się podobna szansa na pokazanie się z jak najlepszej strony. Do Polski przyjadą setki tysięcy kibiców oraz kilka tysięcy dziennikarzy z całego świata. Sukces Polski i Polaków zależy przede wszystkim od tego, w jaki sposób przywitamy zagranicznych gości i jaką atmosferę stworzymy podczas Euro 2012. Pokażmy, że Polska to piękny i otwarty kraj, do którego warto wracać. Wykorzystajmy do tego jedną z naszych najpiękniejszych cech – gościnność. Niech nasi zagraniczni goście poczują się u nas jak u siebie w domu.

źródło: premier.gov.pl /wszyscyjestesmygospodarzami.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk