Spotkanie z mieszkańcami – zaproszenie (na ostatnią chwilę…)

2008-09-123

Przed chwilą otrzymałam informację telefoniczną z Kancelarii Prezydenta Miasta Gdańska, że w poniedziałek odbędzie sie spotkanie obywatelskie z mieszkańcami Chełmu z cyklu „Mój dom, moja dzielnica, moje miasto”. Pisemne (ale nie e-mailowe) zaproszenie zostało do radnych z okręgu wysłane w dniu wczorajszym… Mimo mało eleganckiego trybu adresowania zaproszenia, przekazuję je tą drogą do wszystkich zainteresowanych. Mam nadzieję, że mieszkańcy zostaną potraktowani poważniej niż Radni Miasta Gdańśka i spotkanie będzie rzeczywiście obywatelskie. Zgodnie z usłyszanym zaproszeniem, spotkanie odbędzie się 15 września (poniedziałek) o godzinie 17.00 w szkole przy ulicy Chałubińskiego 13. Serdecznie zapraszam i przepraszam, że tak na ostatnią chwilę.

3 comments

 • rumpel_

  2008-09-16 at 10:34

  No cóz, trzeba powiedziec jasno – Prezydent olał mieszkańców… Nie tylko Chełmu, bo spotkanie było adresowane równiez do mieszkańców Ujeściska, Zakoniczyna, Szadółek, Łostowic… Sposób powiadomienia – skandaliczny… Pora – dobra dla emerytów i prezydenta – wiekszośc mieszkancow Ujesciska pracowala wtedy lub … stala w korkach… No skoro tak Prezydent chce dotrzec do mieszkancow to zapewne tak samo zalezy mu na naszych sprawach… Tylko czy w nastepnych wyborach mieszkancom bedzie zalezec na takim prezydencie????
  Pozdrawiam serdecznie!

  Reply

 • rumpel_

  2008-09-16 at 10:40

  Dodam: wyjazd z czesci Ujesciska (Piotrkowska, Czestochowska, Jeleniogórska) w okolichach godz. 7 graniczy z cudem… Trzeba poswiecic ok 20-30 min… Po takich atrakcjach przebijanie sie na Chelm w szczycie popoludniowym nie kazdemu sie podoba – nawet najbardziej wytrwalym spolecznikow, ktorzy mogliby prezydentowi to i owo powiedziec…
  Moze dla Ujesciska zorganizowac takie spotkanie w nowej szkole o sensownej porze (18-19) i powiadamiajac wczesniej mieszkancow o tym??? To bylby swoisty test na prawdziwe checi prezydenta w nawiazaniu kontaktu z mieszkancami….

  Reply

 • Jola

  2008-09-16 at 13:50

  to chyba nie jest w porządku, zeby powiadamiac na ostatnia chwile. Przed spotkaniami w innych dzielnicach byly widoczne nawet plakaty. Czy to pozne powiadomienie mieszkancow bylo celowe? Rowniez optuje za spotkaniem w nowej szkole. Prosilibysmy uwzglednic rowniez korki…po ciezko po pracy dotrzec do domu na godz. 17.
  Czy naprawde tak ciezko zorganizowac spotkanie na 18-19 i zaprosic na nie kompetentne jednostki?
  Wiem,ze sami radni moga niestety malo bo to prezydent jest wladza wykonwcza.
  Pani Radna, Łostowice prosza o spotkanie
  Pozdrawiam

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk