Agnieszka Pomaska uczestniczką przedwyborczej debaty na Wydziale Prawa i Administracji UG z udział

2011-10-070

Ostatni dzień kampanii wcale nie był odpoczynkiem, Agnieszka Pomaska wzięła udział w debacie organizowanej przez Ośrodkek Analiz Polityczno-Prawnych & Buisness Center Club wraz z Elżbietą Jakubiak (PJN), Andrzejem Jaworskim (PiS) oraz Krzysztofem Andruszkiewiczem (SLD). Podczas jej trwania zostało poruszonych wiele istotnych spraw dla naszego regionu jak i również całego państwa.

Pierwsza runda pytań była przygotowana przez Ośrodek Analiz Polityczno – Prawnych. Odpowiadając na zadane pytanie o starzejące się polskie społeczeństwo zwróciła uwagę, iż ważne jest promowanie aktywnej polityki prorodzinnej. Poruszona została też sprawa energii, Agnieszka Pomaska opowiedziała o ogromnej szansy jaką może być dla naszego regionu utworzenie nowoczesnych reaktorów.

Następne pytanie dotyczyło działalności gospodarczych i problemów z nimi związanych. Posłanka Agnieszka Pomaska, kandydująca do Sejmu w nadchodzących wyborach parlamentarnych z 4 miejsca na liście PO mówiła o stabilności i bezpieczeństwie, które są kluczem do rozwoju. Jak i również ważne jest wspieranie małych przedsiębiorstw.

Rudna druga polegała na zadawaniu pytań do kandydatów przez publiczność. Największym zainteresowaniem wśród studentów cieszyło się pytanie o drugi – płatny kierunek. Narodziła się tutaj burzliwa dyskusja między kandydatami różnych partii. Agnieszka Pomaska mówiła o drugich kierunkach, które nie zostają często ukończone przez studentów, a zabierają miejsce osobom, które właśnie zdobyły wykształcenie średnie i ubiegały się o dostanie na studia.

[nggallery id=76]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk