Start autokaru Platformy Obywatelskiej na Pomorzu

2011-09-250

W niedzielę o godzinie 11 przy deptaku w Brzeźnie, odbyła się oficjalna prezentacja autokaru Platformy Obywatelskiej. Akcja stanowiła część ogólnopolskiej inicjatywy, w której 18 autobusów PO ruszyło w Polskę. Po kraju jeździć mają ministrowie, liderzy list wyborczych, kandydaci PO do parlamentu i wolontariusze, by przekonywać do głosowania w październikowych wyborach na partię Donalda Tuska.

Pierwszym punktem na trasie był Malbork. Poseł Agnieszka Pomaska, kandydująca do Sejmu w nadchodzących wyborach parlamentarnych z 4 miejsca na liście PO w Gdańsku wraz z ministrem Sławomirem Nowakiem i wolontariuszami pojechali porozmawiać z mieszkańcami Malborka o ich problemach. Wspólnie zastanawiali się również nad ich potencjalnym rozwiązaniem. Członkowie Platformy Obywatelskiej zostali bardzo pozytywnie przyjęci.

Do końca kampanii pozostało jeszcze dwanaście dni. Zapowiadają się one niezmiernie pracowicie. Nic dziwnego, bo od zaplanowanych działań zależy, kto będzie rządzić Polską przez kolejną kadencję. Jednak te dni to nie tylko plany na przyszłość, ale również czas na rozliczenie się z przeszłością i obietnicami, które były dane wyborcom cztery lata temu. Kandydaci od dziś do ciszy wyborczej planują spotykać się z mieszkańcami w całym regionie.

[nggallery id=65]

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk