Ruszyła kampania „Polska w budowie”

2011-08-060

Ruszyła kampania „Polska w budowie„. Składa się ona z trzech części: emisji spotów telewizyjnych, interaktywnej strony internetowej oraz akcji „door to door”.

Spoty telewizyjne to zebrane wypowiedzi Polaków, którzy oceniają jak wygląda obraz inwestycji w ich najbliżej okolicy. W filmach występują zwykli ludzie spotkani na ulicy, a nie aktorzy.

Relacja wideo z konferencji prasowej

[media id=165 width=500 height=375]

Materiał informacyjny „Polska w budowie” to siedemnaście broszur odpowiadających poszczególnym województwom i miastu stołecznemu Warszawa, w których zawarte są wybrane, istotne dla mieszkańców inwestycje, zarówno te małe lokalne, jak i duże ogólnokrajowe. Możemy zobaczyć m.in przykłady konkretnej drogi, szpitala, hali sportowej czy biblioteki. Każda z tych inwestycji opatrzona jest zdjęciami pokazującymi postępy w realizacji. Dodatkowo przy zdjęciach znajdują się informacje na temat czasu wykonania inwestycji i jej wartości. Chcemy, aby takie broszury znalazły się w każdym gospodarstwie domowym.

Rusza również strona internetowa dedykowana projektowi. Jest ona interaktywnym rozwinięciem publikacji. Za jej pomocą będzie można dodawać na wirtualną mapę Polski nowe inwestycje oraz prowadzić dyskusje na ich temat. Do każdej inwestycji użytkownik będzie mógł dołączyć odpowiadające jej zdjęcie lub film wideo.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk