„Zadbamy o to, żeby po 15 października wszyscy czuli się lepiej!” Konferencja prasowa posłanki Agnieszki Pomaskiej.

2023-09-22

W piątek (22 września 2023 r.) o godzinie 12:00 przed CH Manhattan w Gdańsku odbyła się konferencja prasowa posłanki Agnieszki Pomaskiej.

Posłanka mówiła, że po cyklu spotkań #KobietyNaWybory wróciła na Pomorze, aby dalej prowadzić aktywną kampanię wyborczą.

A prowadzimy tą kampanię wyborczą tak jak tego oczekują od nas mieszkańcy, to znaczy spotykamy się z tymi, którzy nie są przekonani, żeby pójść na wybory albo oglądają wyłącznie telewizję publiczną i mają chociażby cień zwątpienia czy ta telewizja mówi prawdę. Mamy wiele materiałów wyborczych, w których ja pokazuję m.in. skandale z ostatnich 8 lat. Wiemy wszyscy o drożyźnie, wiemy jak PiS sprzedał Lotos, oddał Lotos w obce ręce – Saudi Aramco i węgierskiego Mola oraz utracił kontrolę nad Rafinerią Gdańską. Będziemy mówić w jaki sposób wykorzystywane są spółki Skarbu Państwa i telewizja publiczna w kampanii wyborczej i na rzecz rządzących, tylko po to, aby oni utrzymali władzę, tylko po to, aby miliardy złotych dalej płynęły do TVP, a funkcjonariusze partyjni w TVP zasiadali i mieli się dobrze. My chcemy z tym wszystkim skończyć! – opowiadała o swoich założeniach posłanka.

Poinformowała także o rezygnacji ze startu w wyborach do Senatu kandydata PiS dokładnie wczoraj, w okręgu obejmującym powiaty tczewski, starogardzki i gdański – zrezygnował kandydat PiS do Senatu, Pan Kazimierz Janiak. Nie znamy przyczyn, ale wiemy, że dzięki temu kampania na Pomorzu będzie przyjemniejsza, przyjaźniejsza. Im mniej PiSowców, tym świat jest piękniejszy! My o to zadbamy, żeby po 15 października wszyscy czuli się lepiej!

MATERIAŁY WYBORCZE DO PPOBRANIA

Obejrzyj zapis transmisji z konferencji prasowej

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk