Pomaska w Faktach TVN: 25% subwencji partyjnych przeznaczmy na zaplecze eksperckie

2010-02-281

To nowa ustawa o fundacjach politycznych. Chcemy żeby 25% dotychczasowej subwencji którą otrzymują partie polityczne zostało przekazane na rzecz fundacji zakładanych przez te partie – skomentowała poseł Agnieszka Pomaska zapowiedź wprowadzenia zakazu emisji spotów politycznych – Myślę, że Polacy mają dość tych spotów telewizyjnych i wydawania milionów złotych na to, żeby politycy wzajemnie obrzucali się błotem – wtóruje posłane Jarosław Gowin (poseł Platformy Obywatelskiej).

Projekt ustawy popierają wszystkie klubu parlamentarne… oprócz PiS-u. – Teraz takie zwroty akcji, strzały zza węgła, jakieś dziwne triki – odniósł się minister w Kancelarii Prezydenta Władysław Stasiak. Krzysztof Putra dodał: – To zwykły zabieg socjotechniczny. Oczywiście, że jest to demagogia. Prawo wyborcze powinno być zmieniane wtedy kiedy nie ma kampanii wyborczych.

Multimedia

[media id=50 width=500 height=375]

Jeden komentarz

  • Kamil

    2010-02-28 w 22:13

    „Prawo wyborcze powinno być zmieniane wtedy kiedy nie ma kampanii wyborczych.” – a ponoć kampania wyborcza trwa nieustannie od 2005 ?..

    Acz nie ma co się dziwić w niechęć PiSu… Ich elektorat jest mało zaprzyjaźniony z internetem.. Do sporej ilości moherków nie dojdą wielkie dzieła kinematografii – spoty PiS – .. cóż za strata.

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk