„Dziękuję za rozmowy, pomysły i wszystkie głosy wsparcia!” Ostatnie spotkania w wewnętrznej kampanii wyborczej.

2021-10-23

Koniec każdej kampanii to zawsze czas podsumowań. Wewnętrzna kampania posłanki Pomaskiej to 2200 przejechanych kilometrów, 19 odwiedzonych miejscowości, 27 spotkań i setki rozmów. Ostatnimi punktami na trasie były:

18 października – Kwidzyn

Dziś w Kwidzynie z lokalną Platformą Obywatelską o dobrej organizacji, wzajemnej komunikacji i zaangażowaniu parlamentarzystów w lokalne problemy. Dziękuję za konstruktywną rozmowę!

19 października – Krokowa

Dziś na Kaszubach w Krokowej u Kazimierza Plocke i szefów kół Platformy Obywatelskiej w powiecie puckim. Oczywiście nie mogło zabraknąć tradycyjnej tabaki. 🙂 Dziękuję za rozmowę, pomysły i wszystkie głosy wsparcia!

20 października – Kościerzyna

Dziś pierwsze spotkanie to rozmowa o przyszłości Platformy Obywatelskiej w Kościerzynie z przewodniczącym Łukaszem Przybylskim. Takich lokalnych liderów potrzebuje Platforma! Dziękuję za dobrą rozmowę! 🙂

 
Wieczorem na zachodnim krańcu województwa pomorskiego w Dretyniu, gmina Miastko w zacnym towarzystwie. Burmistrz Miastka, sołtys Dretynia, przewodnicząca PO Miastko, przewodniczący Rady Miasta, komendant OSP i mieszkańcy Dretynia. Oprócz bieżącej polityki rozmawialiśmy też o lokalnych problemach i postulatach. Drastyczna podwyżka cen gazu jest trudna do udźwignięcia zwłaszcza dla tych, którzy w trosce o czyste powietrze wymienili niedawno ogrzewanie na gazowe. Edukacja po pandemii wymaga szczególnej troski, zamiast ideologii Czarnka. A w samym Dretyniu bardzo potrzebują pieniędzy na rozbudowę świetlicy. Działamy!
 
 
Jako dziecko do powiatu chojnickiego przyjeżdżałam regularnie, chociaż przede wszystkim do Charzyków, na regaty w klasie Optimist. Wtedy nie było jednak mariny i wielu innych inwestycji wybudowanych z unijnych środków. Nie było też pięknie wyremontowanego obiektu Centrum Edukacji Wdrożeniowej, w którym miałam dziś konferencję prasową z radnymi, spotkanie z członkami i sympatykami Platformy Obywatelskiej oraz ostatnie, tym razem online, spotkanie ze wszystkimi członkami PO w naszym regionie. Po drodze jeszcze wizyta w Brusach w firmie Fungopol gdzie też trafiły unijne środki. A do tego wielu wspaniałych i zaangażowanych ludzi. Jest o co walczyć i dla kogo. Działamy dalej!
 
https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk