„Wygląda na to, że seniorka jest bardziej odważna niż Kaczyński, który chowa się za plecami Straży Marszałkowskiej. Zresztą ta władza przy każdej okazji odgradza się barierkami od obywateli”

2020-11-13

W piątek 13 listopada, Wiceprzewodnicząca sejmowej Komisji ds. UE Agnieszka Pomaska była gościem Andrzeja Morozowskiego w programie „Tak jest” na antenie TVN24. W rozmowie udział wzięła również Posłanka Magdalena Sroka – członkini klubu parlamentarnego PiS z ramienia partii Porozumienie.

Rozmowa dotyczyła m.in. sprawy zatrzymanej przez Policję Katarzyny Augustynek z Inicjatywy „Polskie Babcie”. Jak powiedziała Posłanka Pomaska: „Wygląda na to, że seniorka jest bardziej odważna niż J.Kaczyński, który chowa się za plecami Straży Marszałkowskiej. Zresztą ta władza przy każdej okazji odgradza się barierkami od obywateli”.

W nawiązaniu do powyższej kwestii, jak i zamieszek podczas Marszu Niepodległości w Warszawie Agnieszka Pomaska przyznała, że nie mam pretensji do policjantów, którzy wykonują tylko polecenia przełożonych. Przypomniała jednak, że za bezpieczeństwo w Polsce odpowiada Wicepremier Kaczyński’.

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk