Wizyta Rafała Trzaskowskiego na Pomorzu

2020-06-300

Tczew, Kartuzy, Kościerzyna, Chojnice – te stolice pomorskich powiatów odwiedził we wtorek kandydat na Prezydenta RP Rafał Trzaskowski.

„5 lat temu Andrzej Duda obiecywał renowację mostu w Tczewie. Kilka lat później jego kancelaria twierdzi, że… ta sprawa nie leży w jej kompetencjach. #SilnyPrezydent nie ucieka, tylko pobudza rząd do działania! Poprę specustawę ws. sfinansowania renowacji mostu przez państwo.” – napisał w mediach społecznościowych po wizycie w Tczewie.

Obejrzyj konferencję prasową Rafała Trzaskowskiego w Tczewie

W Kartuzach i Kościerzynie Rafał Trzaskowski podczas spotkań z mieszkańcami mówił o nowych podatkach wprowadzonych za kadencji Andrzeja Dudy, zapowiadając jednocześnie, że jako prezydent zawetuje każdą próbę podnoszenia obciążeń fiskalnych Polaków.

Obejrzyj relację video spotkania z mieszkańcami Kartuz i Kościerzyny

Po spotkaniu z mieszkańcami Chojnic Rafał Trzaskowski napisał w mediach społecznościowych: „Wierzę, że ludzi dobrej woli jest więcej – widać to bardzo mocno także tutaj, na Kaszubach, które dziś odwiedziłem. 🙂 Dlatego jestem przekonany, że wygramy te wybory! Dziękuję za Waszą energię!”

Obejrzyj relację video spotkania z mieszkańcami Chojnic

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk