39103 powodów do radości :) Dziękujemy!

2019-10-170

Poseł Agnieszka Pomaska została wybrana do IX kadencji Sejmu RP. Otrzymała 39103 głosów.

Agnieszka Pomaska: 39 103 głosów! Dziękuję za każdy z nich i za każde otrzymane wsparcie. Ta kampania to była przede wszystkim czysta przyjemność. Dzięki Wam!

Za nami bardzo aktywna kampania. Można powiedzieć, że podczas niej dominowały dwa hasła, które jak się okazało nie były tylko na plakatach, ale wyszły do ludzi.

Idea „Zerwij z plastikiem”, zarażanie mieszkańców całego okręgu wyborczego ekologicznym podejściem do życia. To była wielka kampania na rzecz środowiska oraz zdrowia (masa przebiegniętych kilometrów, przejechanych na rowerze…). #DrużynaPomaskiej odnosiła się do sztabu wyborczego Pani poseł, wszystkich ludzi, którzy użyczyli swoje płoty, barierki na powieszenie baneru, także do każdego kto „szepnął ciepłe słowo znajomym i sąsiadom”. Ostatecznie przy urnach dowiedzieliśmy się, że członków #DrużynaPomaskiej było 39 103. Oczywiście nie zliczymy też wszystkich sympatyków poseł Agnieszki Pomaskiej, którzy mieszkają poza obszarem 25. okręgu wyborczego, a wysyłali liczne wiadomości ze wsparciem.

Drodzy, za wszystko serdecznie dziękujemy. Za każde okazane wsparcie, za głosy! Przed nami teraz cała kadencja pracy. Poseł Agnieszka Pomaska deklaruje, że dalej będzie mocno pracowała dla swojego okręgu, dla Polski. Zrobi wszystko, żeby Państwa nie zawieść. 39 103 powodów do radości, które zobowiązują.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk