Kampania na rynku w Starogardzie Gdańskim. Nieocenione wsparcie wicestarosty

2019-10-040

Kampania poseł Agnieszki Pomaskiej przeniosła się na Kociewie. #DrużynaPomaskiej dotarła w każdy zaułek rynku w Starogardzie Gdańskim.

Mnóstwo serdeczności spotkało nas dziś w Starogardzie Gdańskim! Dziękuję za ciepłe przyjęcie na starogardzkim rynku i ulicach miasta. Po Starogardzie oprowadzał mnie wicestarosta Patryk Gabriel, który robi tu świetną robotę – opisuje Pani poseł Agnieszka Pomaska. Nasze torby #zerwijzplastikiem znalazły wielu nowych eko-właścicieli. Dziękujemy!

Pani poseł Agnieszka Pomaska razem z wicestarostą Patrykiem Gabrielem sprawdziła jakoś powietrza za pomocą czujnika pomiaru składu powietrza. Na podstawie regularnych pomiarów jakości powietrza można stawiać wnioski, poznać przyczyny, dla których powietrze jest czyste lub dlaczego panuje smog. Niestety w Starogardzie Gdańskim w dalszym ciągu występuje problem z tzw. kopciuchami. 

Dla mieszkańców Starogardu Gdańskiego jednym z ważniejszych tematów jest budowa obwodnicy oraz rozbudowa szpitala, która w tej chwili właśnie się odbywa. Pani poseł ubrała kask i wybrała się na plac budowy. Nowy budynek szpitala rośnie na naszych oczach. Zdrowie najważniejsze, na Kociewiu niezwykle wyczekiwana inwestycja. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk