Rozmowy na Targowisku i ulicach Malborka

2019-10-010

Aktywna kampania poseł Agnieszki Pomaskiej przeniosła się do Malborka. To kampania prowadzona wśród ludzi. Pani poseł rozmawiała z mieszkańcami na Targowisku, ale również na ulicach Malborka.

W ruch poszły gazety „Kurier Gdański”, zielona herbata, a także, a może przede wszystkim, ekotorby „zerwij z plastikiem”. Żeby otrzymać torbę z rąk Pani poseł, ludzie ustawiali się w kolejkach. Ostatnio podczas pobytu #DrużynaPomaskiej w Malborku również rozdawano torby, dlatego było widać nieukrywane zadowolenie u Pani poseł, gdy mieszkańcy miasta przyszli na zakupy już z ekotorbą, na której widnieje podobizna twarzy naszej kandydatki. Widać, że poza wydźwiękiem klasycznym, wyborczym ta kampania jest też po prostu pożyteczna. Z pewnością mieszkańcy Malborka zużyją mniej plastiku.

Po rozmowach z mieszkańcami była chwila na powieszenie banerów wyborczych. Sztab wyborczy Pani poseł zawsze zwraca uwagę na jakoś powieszenia nośnika reklamowego. Pamiętajmy, żeby powiesić baner na każde „oczko”, ponieważ wtedy nie zerwie się z powodu silnego wiatru. Ważne, żeby obcinać „wąsy” od złączek, wygląda znacznie estetyczniej. I przede wszystkim, w przyszłą niedzielę (13. października) po godz. 21 można już zacząć ściągać materiały wyborcze. Jak deklaruje #DrużynaPomaskiej – zrobi to szybko.

Działamy dalej, jutro od godz. 8:30 witamy gorącą herbatą mieszkańców Gdańska na pętli Świętokrzyska.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk