Kampanijny poranek z Adamem Korolem

2019-10-020

Agnieszka Pomaska wspólnie z mistrzem olimpijskim Adamem Korolem rozmawiała z mieszkańcami w Gdańsku na pętli autobusowo-tramwajowej Łostowice – Świętokrzyska.

Środowy poranek, wiele osób spieszyło się na uczelnię, do pracy, ale pretekstem do zatrzymania się na chwilę i porozmawiania były gazety „Kurier Gdański”, ciastka z cieKAWA oraz wyjątkowo rozchwytywana rozgrzewająca, zielona herbata. Uściski dłoni, życzliwe uśmiechy to krajobraz dzisiejszego poranka.

Nieocenionym wsparciem był były minister Sportu, obecnie poseł na Sejm RP oraz mistrz olimpijski w wioślarstwie z Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, Adam Korol. Był na oficjalnym rozpoczęciu kampanii Pani poseł, a dzisiaj ramię w ramię rozdaje z #DrużynaPomaskiej gazetki wyborcze. To znak przyjaźni i wielkiej mobilizacji w szeregach Koalicji Obywatelskiej. Wszystko w myśl każdy głos jest ważny. Pani poseł deklaruje, że do do samego końca utrzyma tempo aktywnej kampanii.

Trzymamy kciuki! Natomiast jutrzejszy poranek zaplanowano od godz. 8:00 na gdańskiej Morenie w rejonie ul. Waryńskiego – zapraszamy do wspólnych rozmów z kandydatką.

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk