Sławomir Nitras wspiera kampanię Agnieszki Pomaskiej

2019-09-300

Do Gdańska przyjechał Sławomir Nitras. Wszystkie ręce na pokład – głosujmy na Agnieszkę Pomaską. Wspólne rozmowy z mieszkańcami i rozdawanie „Kuriera Gdańskiego”.

Wspólnie na rzecz Polski przepracowali ostatnią kadencję w Sejmie RP. Zasiadają razem w Komisji Spraw Unii Europejskiej oraz w zespole parlamentarnym „Zerwij z Plastikiem”. 

Drużynę buduje się na wzajemnym wsparciu. Takie wsparcie dzisiaj dostaje ode mnie Agnieszka. Byliśmy w tej kadencji zgranym teamem. To waleczna parlamentarzystka, z którą działam w Komisji Spraw Unii Europejskiej. Łączy nas również priorytet jakim jest ochrona środowiska. Zasiadam w zespole „Zerwij z plastikiem”, gdzie szefuje pracom zespołu Agnieszka, która poznała się jako świetna liderka. Jestem dzisiaj w Gdańsku, daje pełne poparcie Agnieszce, wierzę w nią, warto postawić „X” przy nazwisku Pomaska, ten głos nie będzie stracony – komentował wspólną akcję Sławomir Nitras.

Mogę powiedzieć tylko, że dziękuję za Twoją życzliwość, wsparcie – wierzę, że dalej będziemy mogli razem działać w Sejmie RP na rzecz Polek i Polaków – Agnieszka Pomaska.

Wybory już 13. października – każdy głos się liczy – wszystkie ręce na pokład!  

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk