Debata parlamentarna w TVP 3

2019-09-240

Debata zorganizowana w paszczy lwa. W siedzibie TVP3. Jednak mimo znanych manipulacji, często nie zachowywanej etyki dziennikarskiej przez część dziennikarzy tej prorządowej stacji, poseł Pomaska wzięła udział w debacie. Prezentowała program Koalicji Obywatelskiej, przedstawiła również swoje lokalne priorytety.

W debacie wzięli udział: Andrzej Kobylarz (PSL), Jarosław Sellin (PiS), Jolanta Banach (SLD), Michał Urbaniak (Konfederacja, Wolność, Niepodległość) i Agnieszka Pomaska (KO).

Prezentujemy dwa cytaty z debaty Pani poseł Pomaskiej. Pierwszy odnosi się do polityki społecznej państwa, zaś drugi przedstawia ważne dla kandydatki tematy lokalne. 

„Nic, co zostało dane nie zostanie przez Koalicja Obywatelska zabrane. Ale polityka społeczna w Polsce wymaga naprawy. Np. emerytura w 2015 stanowiła 54% śr. wynagrodzenia, w 2018 już tylko 49%. Przed nami trudne zadanie naprawy, tego co PiS zniszczył.”

„Priorytetami dla Województwa Pomorskiego w najbliższej kadencji Sejmu powinno być wprowadzenie Ustawy Metropolitalnej, szybkie zakończenie renowacji zabytkowego Mostu w Tczewie, zatrzymanie szkodliwego przekopu Mierzei Wiślanej…”

Pełny zapis wideo z debaty

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk