V edycja Wieloletniego Planu Inwestycyjnego w przygotowaniu- zaproponuj swój wniosek!

2008-03-313

most wantowyZgodnie z procedurą przygotowania i uchwalania wieloletnich planów inwestycyjnych rozpoczął się proces gromadzenia wniosków do kolejnej, piątej edycji WPI na lata 2009-2013. Zgłoszenia mieszkańców powinny być przekazywane za pośrednictwem Radnego reprezentującego dzielnicę lub Rady Osiedla. Wniosek należy wypełnić na odpowiednim formularzu uproszczonym. W ramach tej procedury późniejszej analizie podlegająprezentacja WPI jedynie wnioski obejmujące przedsięwzięcia inwestycyjne.

Jeśli masz pomysł, na inwestycję, która powinna być finansowana lub współfinansowana przez Miasto Gdańsk wypełnij formularz i zgłoś się do mnie lub innego Radnego o opinię na temat wniosku. Termin składania wniosków inwestycyjnych w Urzędzie Miasta (Wydział Programów Rozwojowych, okienko nr w kancelarii podawczej) upływa 13 kwietnia.

Informacje na temat obowiązującego obecnie WPI na lata 2008-2012 znajdziesz tutaj.

Ściągnij:

formularz uproszczony WPI

instruktaż wypełniania wniosku uproszczonego

 

Jeden komentarz

 • rumpel_

  2008-04-03 w 07:54

  Ujescisko – koszmar komunikacyjny Gdanska! Juz nie da sie tam jezdzic… Wyjazd z osiedla moze trwac i pol godziny!!!!! Korki we Wrzeszczu czy na Slowackiego sa niczym w porownaniu z sytuacja na Warszawskiej…. Najgorsze, ze plany sa ciagle odsuwane i ten rejon pozostaje w cieniu flagowych inwestycji – Baltic Arena, Hevelianum czy Muzeum Solidarnosci… I tu niestety zachodzi ogromny konflikt interesow: czy warto robic igrzyska skoro tysiace mieszkancow miasta traci pieniadze, czas i nerwy w nieskonczonych korkach???

  Odpowiedź

 • aga

  2008-04-03 w 23:02

  Rozumiem żal. Uważam, że w południowej części Gdańska nie powinno się obecnie wyrażać zgody na budowę kolejnych osiedli, bo niestety dotychczasowy przerost liczby mieszkań nad powstającą infrastrukturą towarzyszącą w postaci nie tylko dróg, ale także placówek oświatowych czy rekreacyjnych jest przerażająca.

  Odpowiedź

 • Aram

  2008-04-10 w 17:26

  Łostowice-szczegolnie dojazd do Osiedla Śiętokrzyskiego, odbywający sie od 5 lat po tymczasowej drodze osiedlowej. Mieszkancy nie mają dojscia do zbiornika retencyjnego zrobionego chyba przez miasto. kiedy nie pada deszcz mozna przejsc po piasku, gorzej sytuacja wyglada w dni deszczowe lub po opadach deszczu. Wowczas trzeba odleglosc 500m przejechac ulicą zamiast przejsc sie przez skarpęna piechotę.

  Czy przy istniejącym zbiorniki retencyjnym przy Świętokrzyskiej mozliwe jest postawienie lamp?

  Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk