Jarosław Wałęsa prezentuje kandydatów dla takich dzielnic jak Brzeźno, Nowy Port czy Stogi. „Chcemy by odżyły i pokazały piękno”

2018-09-050

Koalicja Obywatelska zaprezentowała kandydatów na radnych. Tym razem z okręgu numer 1 obejmującego dzielnice nadmorskie i ościenne takie jak Brzeźno, Nowy Port, Stogi czy Olszynka. Wśród liderów listy radni dzielnicowi Cezary Śpiewak-Dowbór i Agnieszka Bartków, a także wieloletni gdański radny Platformy Obywatelskiej Lech Kaźmierczyk.

Kandydat na prezydenta Gdańska Jarosław Wałęsa dokonał prezentacji nowych kandydatów razem z posłankami Agnieszką Pomaską (PO) i Ewą Lieder (.N) na pomoście Pustego Stawu na Stogach. (…)

– To okręg, w którym do zdobycia jest 5 mandatów, w związku z czym mamy siedmioro kandydatów. Nie jest to okręg największy jeżeli chodzi o liczbę mieszkańców, ale najbardziej rozległy jeśli chodzi o powierzchnię Gdańska – mówiła posłanka PO i szefowa partii w Gdańsku Agnieszka Pomaska. – Okręg numer 1 obejmuje Brzeźno, Nowy Port, Letnicę, Przeróbkę, Stogi, Krakowiec-Górki Zachodnie, Orunię-Św. Wojciech-Lipce, Olszynkę, Rudniki, Wyspę Sobieszewską. Mam nadzieję, że mieszkańcy tych dzielnic będą nawiązywać kontakt z naszymi kandydatami do Rady Miasta Gdańska – dodała.

Czytaj więcej

źródło: radiogdansk.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk