„Z odpowiedzi na moje zapytanie poselskie ws roli Beaty Szydło w proteście niepełnosprawnych wynika, że Pani Wicepremier jest w rządzie niepotrzebna”

2018-06-070

W środę 6 czerwca, Wiceprzewodnicząca sejmowej Komisji ds. UE Agnieszka Pomaska była gościem Andrzeja Morozowskiego w programie „Tak jest” na antenie TVN24. W rozmowie udział wziął również Karol Rabenda – wiceprezes partii Porozumienie.

Rozmowa dotyczyła zakończonego niedawno protestu niepełnosprawnych i ich opiekunów a także  dzisiejszej debaty nad wotum nieufności wobec Wicepremier Beaty Szydło oraz Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbiety Rafalskiej.

Według Agnieszki Pomaskiej każda debata o wotum nieufności dla ministra rządu PiS to „festiwal ataków w 8lat rządów Platformy Obywatelskiej a nie rozmowa merytoryczna”. Posłanka dodała również, iż „protest niepełnosprawnych zostanie zapamiętany ze względu na słowa Posłów Krynickiej i Pięty i że względu na bezczynności Premier Szydło i Minister Rafalskiej”.

„Z odpowiedzi na moje zapytanie poselskie ws roli Beaty Szydło w proteście niepełnosprawnych wynika, że Pani Wicepremier jest w rządzie niepotrzebna” – mówiła Posłanka Pomaska.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk