Przegląd prasy: Drużyna jest dla mnie najważniejsza. Artykuł w Magazynie Rejsy (Polska Dziennik Bałtycki)

2010-10-150

Jeśli w polityce jest więcej takich kobiet ja Agnieszka, to my mężczyźni wkrótce będziemy musieli walczyć o …. równouprawnienie albo w najlepszym razie tylko o parytety na listach wyborczych. Bo kto do tej pory pozwolił sobie na „ochrzan” i ro publiczny w stosunku do premiera? Tylko ona – żartuje jeden z lokalnych działaczy PO.  (…)

(…) Nie lubi rozmawiać o politycznych ambicjach. Twierdzi, że ona raczej jest nakierowana i skoncentrowana na zadania, jakie ma do wykonania, a nie na awanse i karierę.

– Dlatego otrzymywałam różne funkcje, ponieważ chciałam się czymś zajmować – odpowiada.

Cieszy się, że w Gdańsku ma swoją drużynę. I że dla tej grupy będzie mogła być nadal liderem. To dla niej najważniejsza rzecz.

– Jeśli oni będą mieli poczucie poczucie, że dzięki pełnieniu przeze mnie funkcji będzie im łatwiej w polityce, to dla mnie największa wartość. I tu nie chodzi tylko o osoby z Pomorza. Wiem, że kibicowali mi także młodzi posłowie z innych regionów w kraju. Miło mi, kiedy słyszę, że ten mój krok w polityce oni traktują tak, jakbym zrobiła krok za nich do przodu. Że będą mieć kogoś, do kogo mogą się zwrócić ze sprawami organizacyjnymi w partii, i że ja się tym zajmę. Dlatego nie boję sie tego wyzwania. Chociaż teraz więcej osób będzie patrzyło na to, co robię.

Cały artykuł można przeczytać w dzisiejszym Magazynie Rejsy, Polska Dziennik Bałtycki, http://www.dziennikbaltycki.pl/fakty24/320390,pomaska-wiem-ze-w-zyciu-nie-zgine,id,t.html

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk