„Wakacje z Europą” już jutro we Władysławowie!

2017-08-040

Te wakacje spędzimy wspólnie! W lipcu i sierpniu spotkamy się z Wami na wspaniałych polskich plażach. Będziemy rozmawiać, dobrze się bawić i rywalizować. Nie może Cię tam zabraknąć!

Najbliższy piknik Wakacje w Europą odbędzie się 5 sierpnia we Władysławowie. Czekać będzie na Was moc atrakcji. Przede wszystkim przygotowaliśmy wiele niespodzianek, które będziecie mogli otrzymać rywalizując m.in. z posłami i europosłami Platformy Obywatelskiej. Co dla was przygotowaliśmy?

1. Turniej plażowej piłki nożnej i siatkowej, w którym zmierzycie się między innymi z mistrzynią Europy, posłanką Platformy Małgorzatą Niemczyk i byłym reprezentantem Polski, posłem Platformy Pawłem Papke

2. Ćwiczenia na ergometrze

3. Konkurs rzucania kołem ratunkowym

4. Przeciąganie posła na swoją stronę 😉

Wybierasz się z na plażę ze swoimi dziećmi? Nie ma problemu, dla nich również przewidzieliśmy atrakcję, między innymi zabawy i animacje. W naszym miasteczku w każdej lokalizacji będziesz mógł skorzystać z bezpłatnych porad prawnych i medycznych. Nie często zdarza się możliwość porozmawiania o zdrowiu z byłą premier i ministrem zdrowia.

Po południu, kiedy skończy się wspólna zabawa i rywalizacja zapraszamy na plażowy Klub Obywatelski, podczas którego będzie okazja porozmawiania z czołowymi politykami Platformy Obywatelskiej na ważne i trudne tematy, jak naruszanie trójpodziału władzy przez PiS czy kwestia odrzucenia wniosku o referendum edukacyjne.

Nad Bałtykiem będzie można nas jeszcze spotkać Darłówku 7 sierpnia. Nie przegap okazji spotkania się z nami bez krawata 😉

Do zobaczenia nad morzem!

źródło: platforma.org

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk