PO powita Donalda Tuska

2017-04-180

Kolejni politycy Platformy dołączają do akcji „Chodźmy z Tuskiem”. I zamierzają powitać przewodniczącego RE w środę, 19 kwietnia rano na Dworcu Centralnym. W środę Donald Tusk ma pojawić się w Warszawie, by złożyć zeznania w prokuraturze.

Donald Tusk (…) w środę ma zeznawać w prokuraturze w Warszawie ws. współpracy SKW z rosyjskimi służbami. Organizatorzy akcji „ChodzmyzTuskiem” wykorzystali sytuację do organizacji swoistego wiecu poparcia . Jak piszą w opisie wydarzenia na FB: „PiS zrobił Donaldowi Tuskowi prezent na 60 urodziny i postanowił złożyć mu życzenia, ale miejsce wybrał nie najlepsze – w prokuraturze. My chcemy zaśpiewać „Sto lat” jak tylko przyjedzie na Dworzec Centralny! Dlatego spotkajmy się na 19 kwietnia, na peronie 3 o 10:20!” (…)

Wsparcie dla akcji zadeklarowali w mediach społecznościowych m.in. Sławomir Nitras, Agnieszka Pomaska, Kinga Gajewska, Michał Szczerba, Róża Thun, Joanna Mucha i wielu innych. (…) Wsparcie dla akcji deklarują też postacie spoza polityki: Zbigniew Hołdys, Krystyna Janda.

źródło: rp.pl

fot. Powitajmy Donalda Tuska na Centralnym! #ChodzmyzTuskiem – facebook.com

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk