Gdańsk Business Run. Pobiegli dla Mateusza

2016-09-040

Pierwsza edycja biegu Gdańsk Business Run za nami. Mimo niesprzyjającej pogody atmosfera była gorąca, a zawodnicy dali z siebie wszystko by pomóc beneficjentowi imprezy- Mateuszowi Pędziwiatrowi.

76 drużyn, każda składająca się z pięciu zawodników, z których każdy musiał pokonać dystans 3,1 km. Tak wyglądały niedzielne zawody Gdańsk Business Run. W Gdańsku impreza odbyła się po raz pierwszy i podobnie jak w sześciu innych miastach (Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Katowice, Łódź) punktualnie o godzinie 10.30 pierwsi zawodnicy ze sztafet rozpoczęli bieg.

W Gdańsk Business Run wzięli udział przedstawiciele gdańskiego środowiska biznesowego. Obecne były wszystkie branże począwszy od IT, bankowości, inwestycji, aż po branżę kosmetyczną.

Gdańsk Business Run jest biegiem charytatywnym, podczas którego biegacze biegną w sztafetach, by wesprzeć zbieranie funduszy na nową protezę dla Mateusza Pędziwiatra, beneficjenta Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. Mateusz niestety nie mógł być obecny osobiście na niedzielnej imprezie, ale godnie reprezentował go jego tata, który wziął udział w biegu.

Czytaj więcej i obejrzyj zdjęcia

źródło: dziennikbaltycki.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk