Nitras i Pomaska kpią z Lichockiej: „Czy w ustawie medialnej jest zapisane, że pani Lichocka będzie prowadzić każdy program, w którym występuje?”

2016-04-280

Nitras i Pomaska kpią z Lichockiej: „Czy w ustawie medialnej jest zapisane, że pani Lichocka będzie prowadzić każdy program, w którym występuje?”

– W tej debacie tak naprawdę trudno abstrahować od tego, czym uraczycie nas w tzw. mediach publicznych. Ja mam pytanie, czy w tej ustawie jest zapisane, że pani Lichocka w mediach jest u siebie? Chciałbym też zapytać, czy jest tam zapisane, że pani Lichocka będzie prowadzić każdy program publicystyczny, w którym występuje, i ma prawo pouczać każdego dziennikarza prowadzącego program? – zwracał się do polityków PiS Sławomir Nitras podczas sejmowej debaty w Sejmie dotyczącej tzw. dużej ustawy medialnej. Polityk PO kpił w ten sposób z zachowania poseł Lichockiej – byłej dziennikarki – w programach, w których występuje.

Agnieszka Pomaska pytała:

„Posłanka Lichocka w imieniu klubu PiS mówiła, że ta ustawa ma służyć wyrwaniu mediów narodowych z rąk partyjnych nominantów. Chciałabym się zapytać w związku z tym: kim w takim razie jest Jacek Kurski?”

źródło: 300polityka.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk