Solidarnie dla powodzian – koncert charytatywny

2010-06-120

Solidarnie dla powodzian i Błękitny Tour – nowe akcje w ramach kampanii. Powódź zmieniła scenariusz kampanii wyborczej Bronisława Komorowskiego. Nie będzie  wiecu wyborczego, lecz zbiórka na rzecz powodzian, a potem wyjazd w Polskę 20 autobusów z młodymi zwolennikami kandydata PO na prezydenta, czyli akcja Błękitny Tour.

Solidarnie dla powodzian – to hasło imprezy charytatywnej, która odbędzie się w niedzielę 13 czerwca na warszawskiej Agrykoli zamiast wiecu wyborczego (początek o godzinie 14:00). Uświetnią ją występy znanych artystów, m.in. Kayah, Robert Gawliński, czy zespołów takich jak Feel i Lady Pank. Podczas koncertu odbędzie się m.in. zbiórka pieniędzy i rzeczy najbardziej potrzebnych teraz powodzianom.
W niedzielę nastąpi też start mającej trwać pięć dni akcji Błękitny Tour, czyli wyjazd w Polskę 20 autokarów z młodymi sympatykami Bronisława Komorowskiego jako kandydata na prezydenta. Do 18 czerwca wolontariusze-pasażerowie autokarów będą zachęcać do udziału w wyborach i do głosowania na Bronisława Komorowskiego.

Źródło: www.bronislawkomorowski.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk