Agnieszka Pomaska o procedurze wyborczej. Pierwszy briefing polityka na Periscope bez udziału mediów

2015-07-200

Agnieszka Pomaska jako pierwsza w Polsce polityk zorganizowała briefing, na którym nie było mediów – a przekaz trafiał bezpośrednio do wyborców. Wszystko za sprawą prostej aplikacji Periscope, dzięki której politycy mogą kontaktować się z wyborcami w bezpośredni sposób, poprzez np. media społecznościowe.

Posłanka w trakcie tego niestandardowego briefingu w swoim biurze prasowym poinformowała, iż wypełniła specjalną ankietę, co jest niezbędne, jeśli chce się ubiegać o mandat w kolejnej kadencji parlamentu i być kandydatem Platformy. Posłanka przyznała, iż osoby chcące ubiegać się o mandat w PO mają czas na wypełnienie takiej ankiety do 23 lipca. Do 31 lipca władze regionu zaproponują kolejność na liście. Najpierw jednak – o czym mówiła Pomaska – zbiorą się zarządy poszczególnych regionów.

Agnieszka Pomaska użytkowników Periscope poinformowała o evencie, jaki organizuje w czwartek o 10:00 300polityka. Jak przyznała, ma nadzieję, iż jej dzisiejsze spotkanie z wyborcami w sieci również będzie elementem dyskusji „Jak Internet zmienia politykę”.

źródło: 300polityka.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk