Debata Faktów – Polska młodych

2015-06-280

W niedzielę, 28 czerwca, w warszawskim studiu TVN24 odbyła się debata Faktów „Polska młodych”. Gośćmi Grzegorza Kajdanowicza byli Agnieszka Pomaska (posłanka PO, przewodnicząca sejmowej komisji ds. UE), Paweł Szefernaker (Forum Młodych PiS), Krzysztof Kosiński (prezydent Ciechanowa, PSL) oraz Jan Śpiewak (radny Warszawy, przewodniczący stowarzyszenia Miasto Jest Nasze).

– Jesteśmy pierwszym krajem w Europie, który w trakcie kryzysu wprowadził pakiet antykryzysowy, po to, aby zwłaszcza młodzi ludzie w tym trudnym momencie dla całej Europy i Polski, nie tracili pracy – powiedziała Agnieszka Pomaska.

Jak dodała, teraz jest dobry moment, żeby „iść do przodu”. – Nadal wielu młodych ludzi głosuje na PO. Młodzi zawsze mają w sobie naturę buntowniczą i co do zasady odrzucają obecną władzę – tak posłanka skomentowała odpływ wyborców PO wśród młodych ludzi. – Rządzimy osiem lat, nasza rola nie jest łatwa, ale jesteśmy gotowi, aby rozmawiać z młodymi bo to jest przyszłość naszego kraju – zaznaczyła.

Aby obejrzeć materiał video kliknij tutaj

źródło: tvn24.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk