Klub Młodego Gdańszczanina

2007-11-204

XV GimnazjumW poniedziałek na zaproszenie Klubu Młodego Gdańszczanina działającego w ZSO nr 1 na Żabiance wzięłam udział w spotkaniu z uczniami Liceum nr XII i Gimnazjum nr XV. Młodzi uczestnicy spotkania byli zainteresowani zadaniami stojącymi przed radnymi, aleXV Gimnazjum uczniowie nie unikali pytań dotyczących spraw lokalnych. Szczególnie interesowały ich inwestycje sportowe w mieście oraz funkcjonowanie komunikacji miejskiej, w tym ostatnie spory dotyczące cen biletów. Później przyszedł czas na bardziej prywatne pytania- o najmilsze wspomnienia z dzieciństwa, czy o ulubiony przedmiot szkolny:) Muszę przyznać, że uczniowie byli świetnie przygotowani i kilka razy zaskoczyli mnie wiedzą na temat życia miasta a także..mojego własnego życiorysu:) Mam nadzieję, że spotkamy się niedługo ponownie, w budynku Rady i jeszcze szczegółowiej porozmawiamy o funkcjonowaniu władz Miasta Gdańska.

Podczas spotkania towarzyszył mi Maciej Jamróz, członek Stowarzyszenia Młodzi Demokraci, który wykonał załączone tutaj zdjęcia.

XV Gimnazjum spotkanieKlub Młodego Gdańszczanina prowadzą panie: Agnieszka Kościelska i Barbara Skawroń. Uczniom i nauczycielom życzę powodzenia w dalszej działalności Klubu!:)

4 comments

 • Marta ; )

  2007-11-21 at 14:42

  Jestem jedną z osób będących na spotkaniu. : ) Uważam, że było bardzo miło. Pani Agnieszka Pomaska okazała się bardzo sympatyczną i uśmiechniętą osobą. Mamy nadzieje, że pomoże nam w sprawie basenu szkolnego. : ) Pozdrawiam, Marta : )

  Reply

 • kasia

  2007-11-21 at 17:38

  byłam na tym spodkaniu było sympatycznie i miło =] ale jak na tym zdjeciu wyszłam ;/ ale pani Agnieszka jest bardzo fajną osobą 😉 pzdr

  Reply

 • Kamil

  2007-11-21 at 18:39

  Kasia, nie znam cię, nie mogę wiec cię rozpoznać na zdjęciach(tak jak za pewne większosć społeczeństwa)… ale spójrz na Agnieszke, takie dziwne spojrzenie (przejżyjcie inne foty.. na fotach często jest dość minista (ten zwrot od słowa mina).. No i jak myślisz na kogo większość osób najbardziej zwróci uwage i zapamięta?

  Reply

 • aga

  2007-11-21 at 18:39

  Dziękuję za miłe słowa:)
  W sprawie basenu: w budżecie przygotowanym na 2008 rok planowany jest remont tego basenu (koszt: 700.000 zł). Na dzisiejszej Komisji Turystyki i Promocji Miasta zaopiniowaliśmy budżet jednogłośnie pozytywnie. Cała Rada będzie głosowała nad budżetem 20 grudnie. Jeśli nie będzie żadnych przykrych niespodzianek Wasz basen będzie w przyszłym roku wyremontowany:)

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk