Teraz możesz śledzić moje działania na twitterze

2009-07-251

Jeszcze przed objęciem mandatu Posła na Sejm, w trakcie kampanii wyborczej do parlamentu Europejskiego, założyłam swoje konto na twitterze. Twitter szybko okazał się świetnym narzędzie do komunikacji. Przy jego pomocy nie tylko na bieżąco otrzymuję najświeższe newsy, ale także w prosty i szybki sposób mogę informować o swojej działalności, o tym co dzieje się zarówno w Sejmie jak i w Gdańsku i na całym Pomorzu.  Nie brakuje też wpisów bardziej prywatnych:) Serdecznie zapraszam do śledzenia tego wszystkiego na moim profilu. Wystarczy, że założysz konto i po odnalezieniu profili http://twitter.com/pomaska klikniesz na „follow”. Krótkie (do 140 znaków) posty sprawiają, że korzystanie z twittera nie jest męczące. Daje też mozliwość bezpośredniego kontaktu i dyskusji. Rolę twittera w polityce wyjaśniał ostatnio Eryk Mistewicz w artykule „Twitter: informacja w mgnieniu oka”.

Twitter (Źródło: Wikipedia): Twitter – darmowy serwis społecznościowy udostępniający usługę mikroblogowania umożliwiającą użytkownikom wysyłanie oraz odczytywanie tak zwanych tweetów. Tweet to krótka, nie przekraczająca 140 znaków wiadomość tekstowa wyświetlana na stronie użytkownika oraz dostarczana pozostałym użytkownikom, którzy obserwują dany profil. Użytkownicy mogą dodawać krótkie wiadomości do swojego profilu z poziomu strony głównej serwisu, wysyłając SMS-y lub korzystając z zewnętrznych aplikacji.

Jeden komentarz

  • Kuba

    2009-08-06 w 04:25

    I świetnie! Jesteś chyba jedynym politykiem w Polsce, który korzysta z twittera bez zmuszania się i z widoczną przyjemnością. Pozdrawiam 🙂

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk