Spotkanie z wiceprzewodniczącym Rady Narodowej Republiki Słowackiej

2026-05-12

Agnieszka Pomaska spotkała się z Martinem Dubecim, wiceprzewodniczącym Rady Narodowej Republiki Słowackiej. Rozmowa dotyczyła najważniejszych wyzwań związanych z bezpieczeństwem, rozszerzeniem Unii Europejskiej oraz współpracą międzyparlamentarną.

Podczas spotkania poruszono również kwestie przyszłości współpracy regionalnej oraz możliwości odbudowy relacji w ramach Grupy Wyszehradzkiej.

Rozmowa była okazją do wymiany doświadczeń i omówienia perspektyw dalszej współpracy polsko-słowackiej. Agnieszka Pomaska wyraziła nadzieję na kontynuację dialogu podczas kolejnych spotkań, także w Bratysławie.

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk