“Jesteśmy zawsze blisko ludzkich spraw”. Posiedzenie klubu Koalicji Obywatelskiej we Wrocławiu.

2023-06-20

Podczas posiedzenia klubu Koalicji Obywatelskiej we Wrocławiu lider ugrupowania w ciepłych słowach odniósł się do dolnośląskich polityków KO oraz przypomniał, jak ważnym regionem wyborczym dla jego partii jest Dolny Śląsk. Spotkanie poprzedza jego wiec z wyborcami we Wrocławiu, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 24 czerwca, na placu Nowy Targ o godzinie 13:00, ale również jest częścią całej trasy po województwie.

 Przede wszystkim chciałbym bardzo podziękować wam wszystkim, którzy tak bardzo zaangażowali się w przygotowanie naszych dolnośląskich dni. Było, jest i będzie bardzo gorąco i nie tylko dlatego, że na zewnątrz zaraz będzie 30 stopni, ale przede wszystkim dlatego, że – zacytuje słowa, które wczoraj wybrzmiały jako wytłumaczenie naszych głównych konkurentów, tłumaczenie zmiany miejsca ich konwencji – jesteśmy zawsze blisko ludzkich spraw. I to dało się odczuć w czasie tych spotkań, które odbyliście we wszystkich 30 powiatach Dolnego Śląska – rozpoczął swoje przemówienie Donald Tusk.

To oczywiście odpowiedź na zapowiedzianą wczoraj przez nowego szefa sztabu wyborczego, Joachima Brudzińskiego, zmianę w trasie wyborczej. Prawo i Sprawiedliwość pojawi się na Dolnym Śląsku, zamiast wcześniej planowanej wizyty w Łodzi. Nie znamy jeszcze szczegółów nowej trasy PiS, ale z dużym prawdopodobieństwem można spodziewać się wizyty we Wrocławiu.

źródło: wroclawskiefakty.pl

Czytaj więcej

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk