Agnieszka Pomaska

[Nastąpiła zmiana miejsca] Turniej Towarzyski z okazji Euro2012
22 czerwca 2012 r., napisany przez

W dniu 23 czerwca (sobota) br., w godz. 14-17 na boisku na ul. Meissnera 9 w Gdańsku zostanie rozegrany turniej piłkarski pod patronatem Poseł na Sejm RP Agnieszki Pomaskiej.

W rozgrywkach wezmą udział następujące drużyny: „Bristol Cream” (reprezentanci Wielkiej Brytanii), „Politycy i przyjaciele”, „Młodzi politycy”, „Dziennikarze Trójmiasta” oraz „Hel Old Boys” z Półwyspu Helskiego.

Drużyny zagrają w ośmioosobowych składach, równolegle, każdy z każdym. Mecze będą sędziowane. Do udziału we wspomnianym wydarzeniu zaproszone zostały także rodziny i znajomi zawodników, gdyż w czasie jego trwania odbędzie się grill. Wieczorem wszyscy udadzą się do sopockiego klubu Atelier, zlokalizowanego na ul. Mamuszki 2, gdzie planowane jest wspólne oglądanie ćwierćfinału mistrzostw Europy, pomiędzy reprezentacjami Hiszpanii i Francji.

Drużyna „Bristol Cream” w minionych dwunastu latach odwiedziła wszystkie państwa organizujące turnieje mistrzostw Europy i świata, rozgrywając towarzyskie turnieje z lokalnymi zespołami. Hasłem przyświecającym ich działalności jest „Przyjaźń poprzez piłkę nożną”.