Agnieszka Pomaska

„Zadzwoń i głosuj”: Nawiąż bezpośrednią rozmowę telefoniczną z Agnieszką Pomaską
9 września 2011 r., napisany przez

Do wyborów parlamentarnych pozostało zaledwie 30 dni. Już wkrótce będziecie Państwo wybierać swoich reprezentantów w Sejmie.

Zachęcamy do skorzystania z usługi CallAndVote czyli Zadzwoń i Głosuj, dzięki której otrzymacie możliwość nawiązania bezpłatnego połączenia telefonicznego z Poseł Agnieszką Pomaską startującą w nadchodzących wyborach z miejsca 4 na liście Platformy Obywatelskiej w okręgu gdańskim.

Ideą internetowego serwisu wyborczego CallandVote.pl jest umożliwienie wyborcom nawiązania kontaktu z kandydatami do parlamentu. Wyborca ma w ten sposób możliwość zadania pytań związanych z działalnością lub programem kandydata. Dzięki temu podjęcie decyzji o oddaniu swojego cennego głosu, może być bardziej świadome i przemyślane.

Zastosowane w serwisie innowacyjne kanały kontaktu umożliwiają każdemu z nas nawiązanie bezpłatnego połączenia telefonicznego z kandydatem. Wystarczy podać swój numer telefonu na zamieszczonej w serwisie wizytówce danego kandydata, a zostanie nawiązana rozmowa telefoniczna. Ponadto można skorzystać z modułu SMS i E-mail aby wysłać wiadomość do kandydata.

Aby zapoznać się z zasadami działania serwisu CallAndVote kliknij tutaj. Natomiast w celu nawiązania bezpłatnego połączenia telefonicznego z Poseł Agnieszką Pomaską kliknij TUTAJ.