Agnieszka Pomaska

Platforma ma własną telewizję
25 sierpnia 2011 r., napisany przez

Platforma Obywatelska uruchamia własną telewizję! PO TV będzie częścią składową strony Platformy, a także przyszłej internetowej strony wyborczej PO. Do tej TV wejdziemy wprost ze strony Platformy, a znajdą się tam materiały z całego kraju, w czterech rodzajach. PO TV będzie działać również po wyborach.

„W ramach PO TV chcemy pokazywać to co się dzieje w czasie kampanii wyborczej – ale nie tylko. Chcemy też mówić o tym, jak zmieniła się Polska w ciągu minionych czterech lat” – powiedział platformie.org eurodeputowany Tadeusz Zwiefka. Projekt będzie podzielony na cztery części, pierwsza to spoty wyborcze, które ukazują się sukcesywnie na antenie stacji telewizyjnych, ale także takie które znajdziecie tylko w PO TV. Część druga to reportaże z Polski rozszerzające naszą wiedzę o tym, co się w Polsce działo przez minione cztery lata. Będzie to współgrało z naszym projektem „Polska w budowie”.


Trzeci segment będzie poświęcony publicystyce, a znajdą się w nim wywiady z liderami Platformy, członkami rządu Donalda Tuska, z naszymi parlamentarzystami oraz kandydatami na posłów i senatorów. Do czwartego segmentu trafią „newsy” – krótkie, filmowe informacje z tego co dzieje się w czasie kampanii wyborczej w całym kraju.
Korzystanie z PO TV będzie proste: wystarczy na stronie internetowej PO kliknąć w okienko „Multimedia” i pierwszy obrazek który się pokaże, to będzie właśnie PO TV. Jak powiedział Tadeusz Zwiefka, projekt ten nie został utworzony wyłącznie dla potrzeb kampanii wyborczej, ma to być stały element strony internetowej PO.

źródło: Platforma.org
autor: lb