Agnieszka Pomaska

Trzy kobiety Trójmiasta na Dzień Kobiet
9 marca 2011 r., napisany przez

Bizneswoman, artystka, polityk – trzy kobiety z różnych światów opowiadają w naszym programie m.in. o tym czy Trójmiasto jest dobrym miejscem do robienia kariery, czy spotykają się z dyskryminacją oraz jak godzą swoje pasje zawodowe z macierzyństwem.

Pierwszy program zrealizowany w studiu trojmiasto.tv dotyczy kobiet, bo 8 marca to ich wielkie święto. Zaprosiliśmy do rozmowy trzy kobiety z kompletnie różnych światów – biznesu, sztuki i polityki: Marzennę Krefft, wiceprezes Portu Lotniczego Gdańsk, Agnieszkę Pomaskę, posłankę Platformy Obywatelskiej i Iwonę Zając, znaną trójmiejską artystkę.

Pytaliśmy je o najważniejsze aspekty związane z kobietą żyjącą i pracującą w Trójmieście. Godzenie macierzyństwa z karierą? Dla Agnieszki Pomaskiej to nie problem. – Jestem mamą trzymiesięcznej Zosi, którą wszędzie ze sobą zabieram i wiem, że nie każdemu to się podoba – mówi.

Więcej w artykule Marzeny Klimowicz-Sikorskiej na stronach portalu regionalnego trójmiasto.pl: www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Trzy-kobiety-Trojmiasta-na-Dzien-Kobiet-n46123.html

Multimedia

[media id=143 width=500 height=375]

fot. Łukasz Unterschuetz/trojmiasto.pl