Agnieszka Pomaska

Zjednoczenie opozycji wokół kandydata jest bardzo ważnym sygnałem zwłaszcza w kontekście tego, że koalicja rządząca w kraju się kłóci, spiera i nie zajmuje problemami ważnymi dla Polaków. Opozycja zdała „pierwszy sprawdzian”. 
15 marca 2021 r., napisany przez

W poniedziałek 15 marca, Posłanka KO Agnieszka Pomaska była gościem Agnieszki Gozdyry w programie „Debata dnia” na antenie Polsat News. W rozmowie udział wzięli również Daniel Milewski (Poseł PiS), Władysław Teofil Bartoszewski (Poseł PSL) oraz Sławomir Mentzen (Wiceprezes partii KORWiN).

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Rzeszowa i szef klubu Rozwój Rzeszowa Konrad Fijołek zapowiedział w poniedziałek swój start w wyborach na prezydenta stolicy Podkarpacia. Wsparcia udzielili mu liderzy największych partii opozycyjnych. Na konferencji prasowej byli Borys Budka (PO), Włodzimierz Czarzasty (Lewica), Władysław Kosiniak-Kamysz (PSL) oraz lider ruchu Polska 2050 Szymon Hołownia.

Zjednoczenie opozycji wokół kandydata jest bardzo ważnym sygnałem zwłaszcza w kontekście tego, że koalicja rządząca w kraju się kłóci, spiera i nie zajmuje problemami ważnymi dla Polaków – mówiła Agnieszka Pomaska podkreślając, że opozycja zdała „pierwszy sprawdzian”. 

W kolejnej części rozmowy Agnieszka Pomaska – komentując niejasności w majątku Prezesa PKN Orlen – powiedziała: Dzisiaj widać, że cały aparat państwowy zajmuje się ochroną interesów Daniela Obajtka. Jeśli Daniel Obajtek chciałby wyjaśnić te afery pokazałby swoje oświadczenia majątkowe. Tymczasem one nadal pozostają ukryte.

Obejrzyj program