Agnieszka Pomaska

Pomaska: Prawda jest taka, że jesteśmy jednym z 8 krajów, które nie przekazały planu ani nawet projektu planu Komisji Europejskiej. Jutro premier wyjdzie i będzie uprawiał propagandę
25 lutego 2021 r., napisany przez

Prawda jest taka, że jesteśmy jednym z 8 krajów, które nie przekazały planu ani nawet projektu planu Komisji Europejskiej. Nie odbyły się żadne konsultacje. Jutro pan premier wyjdzie i będzie uprawiał propagandę, a rzeczywistość jest taka, że chodzi wam tylko o to, by dzięki tym środkom utrzymać władzę, żeby dać swoim, dać wielkim korporacjom” – mówiła dziś w Sejmie Agnieszka Pomaska z KO.

W bajki, które rząd opowiada o Krajowym Planie Odbudowy, miliardach złotych na inwestycje w Polsce, może uwierzyć tylko ktoś, kto oglądam tylko TVP Info. Prawda jest taka, że rząd znowu chce dać kasę tylko swoim. Prawda jest taka, że nie odbyły się żadne konsultacje w sprawie wydania tych pieniędzy. Prawda jest taka, że ten Plan ma służyć tylko uprawianiu propagandy przez obecny rząd.
A symbolem „sprawności” tego rządu jest strona www.planodbudowy.gov.pl, na której o Planie Odbudowy nie ma NIC. – czytamy na profilu Posłanki Pomaskiej w portalu Facebook.
 
Obejrzyj wystąpienie Agnieszki Pomaskiej w Sejmie