Agnieszka Pomaska

Zarząd PO powołał zastępców sekretarza generalnego i zespoły robocze. Agnieszka Pomaska koordynatorem ds. kontaktów zagranicznych
22 października 2020 r., napisany przez

Zarząd Platformy Obywatelskiej powołał w czwartek pięciu zastępców sekretarza generalnego, a także zespoły robocze, m.in. zespół ds. przygotowania nowej deklaracji ideowej z okazji 20-lecia PO – poinformował PAP sekretarz generalny PO Marcin Kierwiński.

Zastępcami sekretarza generalnego PO zostali: Paweł Olszewski, Michał Gramatyka, Monika Wielichowska, Jarosław Urbaniak, a także sekretarz regionu warmińsko-mazurskiego i starosta lidzbarski Jan Harhaj.

Kierwiński poinformował PAP, że powołano zespół, który przygotuje nową deklarację ideową na przypadające w styczniu 2021 roku 20-lecie Platformy. Na czele tego zespołu stanęli: wiceprzewodniczący PO Tomasz Siemoniak i Rafał Grupiński.

Zarząd powołał też zespół statutowy, który w konsultacji z członkami PO we wszystkich regionach ma zaproponować zmiany statutu. Zespołem tym kierować będą: Robert Kropiwnicki, Krzysztof Brejza i Marzena Okła-Drewnowicz.

Z kolei Agnieszka Pomaska została koordynatorem ds. kontaktów zagranicznych PO, a rzecznik prasowy PO Jan Grabiec został koordynatorem całej polityki medialnej Platformy Obywatelskiej.

źródło: pap.pl