Agnieszka Pomaska

Wizyta Rafała Trzaskowskiego na Pomorzu
30 czerwca 2020 r., napisany przez

Tczew, Kartuzy, Kościerzyna, Chojnice – te stolice pomorskich powiatów odwiedził we wtorek kandydat na Prezydenta RP Rafał Trzaskowski.

„5 lat temu Andrzej Duda obiecywał renowację mostu w Tczewie. Kilka lat później jego kancelaria twierdzi, że… ta sprawa nie leży w jej kompetencjach. #SilnyPrezydent nie ucieka, tylko pobudza rząd do działania! Poprę specustawę ws. sfinansowania renowacji mostu przez państwo.” – napisał w mediach społecznościowych po wizycie w Tczewie.

Obejrzyj konferencję prasową Rafała Trzaskowskiego w Tczewie

W Kartuzach i Kościerzynie Rafał Trzaskowski podczas spotkań z mieszkańcami mówił o nowych podatkach wprowadzonych za kadencji Andrzeja Dudy, zapowiadając jednocześnie, że jako prezydent zawetuje każdą próbę podnoszenia obciążeń fiskalnych Polaków.

Obejrzyj relację video spotkania z mieszkańcami Kartuz i Kościerzyny

Po spotkaniu z mieszkańcami Chojnic Rafał Trzaskowski napisał w mediach społecznościowych: „Wierzę, że ludzi dobrej woli jest więcej – widać to bardzo mocno także tutaj, na Kaszubach, które dziś odwiedziłem. 🙂 Dlatego jestem przekonany, że wygramy te wybory! Dziękuję za Waszą energię!”

Obejrzyj relację video spotkania z mieszkańcami Chojnic