Agnieszka Pomaska

Zespół wespół z Ewą Lieder na rynku we Wrzeszczu
1 października 2019 r., napisany przez

Pierwszy dzień października, koło godz. 8:20. Na rynku we Wrzeszczu spotykają się dwie kandydatki do Sejmu RP. Ewa Lieder oraz Agnieszka Pomaska. Cel jeden, przekonajmy jak najwięcej mieszkańców do pójścia na wybory.

Pani poseł Ewa Lieder z garścią ulotek w ręce. Pani poseł Agnieszka Pomaska z przełożonym przez rękę „Kurierem Gdańskim”. #DrużynaPomaskiej przygotowała również gorącą herbatę oraz ciastka upieczone przez cieKAWA Kawiarnia.

– Czy Pani ma już taką torbę? Promujemy robienie zakupów bez zbędnych siatek plastikowych. Wszyscy próbujmy zużywać mniej plastiku.

– Jeszcze nie, a za ile?

– Za darmo, zapakujmy od razu zakupy i proszę iść na wybory.

– Oczywiście, bardzo dziękuję, będę ją teraz nosiła na zakupy.

Takich rozmów było wiele. Pani sprzedająca suszone grzyby obiecała, że będzie rozdawała torby „Zerwij z plastikiem” swoim klientom. Panowie sprzedający ubrania dziękowali za gorącą herbatę.

Poranek z mieszkańcami za nami. Cieszy współpraca kandydatek drużyny Koalicji Obywatelskiej. Najważniejsze 13. października jest zwycięstwo #DrużynaJutra – Koalicji Obywatelskiej. Jest przecież tak wiele obszarów funkcjonowania państwa, które trzeba uzdrowić.