Agnieszka Pomaska

„Mamy jeden ważny atrybut – wygodne buty.” Inauguracja kampanii wyborczej Agnieszki Pomaskiej
4 września 2019 r., napisany przez

Dziś, w samo południe, przed wejściem na Molo w gdańskim Brzeźnie odbył się briefing prasowy inaugurujący kampanię wyborczą Agnieszki Pomaskiej do Sejmu RP.
 
W inauguracji, na którą Posłanka przybyła swoim wyborczym rowerem, udział wzięli m.in. Poseł Adam Korol, Wiceprezydent Miasta Gdańska Piotr Borawski, Przewodnicząca Rady Miasta Gdańska Agnieszka Owczarczak oraz Przewodniczący Klubu KO w Radzie Miasta Cezary Śpiewak-Dowbór.
 
Obecni byli również liczni wolontariusze i sympatycy Posłanki, którzy stanowić będą filar jej kampanii. Jak powiedziała Agnieszka Pomaska:  „Mamy jeden ważny atrybut – wygodne buty, aby odwiedzić jak najwięcej mieszkańców, jak najwięcej małych miasteczek, aby rozmawiać z wyborcami o tym co za nami i uświadamiać im jak ważne są zbliżające się wybory. Będziemy zachęcać aby 13 października Polacy wykorzystali przysługującą im raz na cztery lata władzę i poszli do urn.”
 
Agnieszka Pomaska wspomniała również o swojej pracy poselskiej – przez ostatnie 4 lata wystosowała ponad 600 interpelacji i zapytań poselskich. Listę tych najważniejszych – dotyczących Pomorza i Gdańska – przeczytać można tutaj.
 
Obejrzyj relację video z briefingu