Agnieszka Pomaska

Znamy kolejnych kandydatów Koalicji Obywatelskiej do Rady Miasta Gdańska. Ewa Lieder: „To mocna ekipa”
4 września 2018 r., napisany przez

Koalicja Obywatelska odsłania „karty” i prezentuje kolejnych kandydatów do Rady Miasta Gdańska – tym razem z okręgu wyborczego nr 2. Na liście znalazły się znane nazwiska, ale i nowe osoby reprezentujące śródmieście i południowe dzielnice. (…)

Jarosław Wałęsa, kandydat PO i Nowoczesnej na prezydenta Gdańska, podkreślał dużą rolę małych zadań, które mają poprawić jakość życia mieszkańców.

– Nasza kampania, to jest zbiór tych drobnych spraw. Z tą ekipą, z tego okręgu wierzę, że mamy bardzo dobrą ofertę, która przekona mieszkańców – powiedział podczas konferencji prasowej. (…)

Listę kandydatów Koalicji Obywatelskiej z okręgu nr 2 w Gdańsku otwiera przewodniczący rady miasta Bogdan Oleszek. Wśród doświadczonych samorządowców znaleźli się też Marek Bumblis i Adam Nieroda. Jest również Mateusz Skarbek, radny od ubiegłego roku i nowe osoby, jak Kamila Błaszczyk, Krzysztof Wilczyński, Stanisława Borowska-Gala, Dorota Topolewska, Jan Muński i Maria Szczepańska. Kandydaci z okręgu nr 2 reprezentują Śródmieście, Chełm i Ujeścisko-Łostowice.

Czytaj więcej

źródło: radiogdansk.pl

fot. Radio Gdańsk/Aleksandra Nietopiel