Agnieszka Pomaska

#ObywatelskieŚwiętokrzyskie
16 października 2017 r., napisany przez

We wtorek, 17 października, spotkamy się z mieszkańcami województwa Świętokrzyskiego. Będziemy rozmawiać o naszych pomysłach programowych, skrajnym upolitycznieniu sądów, referendum edukacyjnym, szykowanym skoku na samorządy oraz odpowiemy na nurtujące Was pytania. Sprawdź, kto pojawi się w Twoim mieście i weź udział w dyskusji.

Zapraszamy na spotkania w 14 miejscowościach o godzinie 17.00:

Kielce – Sala Kominkowa Wojewódzkiego Domu Kultury (Księdza Piotra Ściegiennego 2) – Grzegorz Schetyna, Mirosława Nykiel, Jolanta Hibner, Artur Gierada

Blicza – Kawiarnia „Bila” w hali sportowej „Bilcza” (ul. Szkolna 1, Morawica) – Stanisław Gawłowski, Izabela Katarzyna Mrzygłocka, Marek Krząkała, Piotr Cieśliński

Busko-Zdrój- Sala koncertowa sanatorium MARCONI (Park Zdrojowy) – Urszula Augustyn, Marek Hok, Jarosław Urbaniak, Tomasz Nowak

Jędrzejów – Centrum Kultury Jędrzejów (Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 6) – Jacek Protas, Izabela Leszczyna, Aldona Młyńczak, Marek Wójcik

Kazimierza Wielka – Ośrodek Kultury w Kazimierzy Wielkiej (mała sala), (ul. 1-go Maja 16) – Andrzej Halicki, Elżbieta Gapińska, Paweł Bańkowski

Końskie – Restauracja Leliwa Park im. Tarnowskich (Zamkowa 17) – Mariusz Witczak, Elżbieta Radziszewska, Agnieszka Pomaska, Arkadiusz Marchewka, Tomasz Siemoniak

Opatów – Pływalnia Neptun (ul. Ostrowiecka 4a, Ożarów) – Sławomir Neumann, Maria Janyska, Zofia Czernow, Krzysztof Gadowski

Pińczów- Muzeum Regionalne (ul. Piłsudskiego 2a) – Iwona Śledzińska-Katarasińska, Andrzej Czerwiński, Krystyna Szumilas

Samsownów – Gminna Biblioteka Publiczna (Samsonów 6) – Kazimierz Plocke, Wiesław Kilian, Marta Golbik, Paweł Suski, Sławomir Nitra

Sandomierz – Hotel pod Ciżemką (Rynek 27) – Rafał Grupiński, Anna Białkowska, Bogdan Klich, Paweł Zalewski

Skarżysko – Kamienna – Miejskie Centrum Kultury (ul. Juliusza Słowackiego 25) – Borys Budka, Monika Wielichowska, Wojciech Wilk, Marzena Okła-Drewnowicz

Starachowice – Miejska Biblioteka Publiczna (ul. Jana Kochanowskiego 5) – Rafał Trzaskowski, Krystyna Sibińska, Leszek Ruszczyk, Grzegorz Zaniewicz

Staszów – Staszowski Ośrodek Kultury, Mała Sala (ul. Parkowa 6) – Włodzimierz Karpińśki, Joanna Augustynowska, Grzegorz Furgo, Norbert Obrycki

Włoszczowa – Powiatowe Centrum Kulturalno-Rekreacyjne (ul. Koniecpolska 42) – Cezary Grabarczyk, Halina Rozpondek, Małgorzata Niemczyk, Marcin Święcicki, Michał Szczerba