Agnieszka Pomaska

Spotkania #ObywatelskiePomorskie
26 czerwca 2017 r., napisany przez

We wtorek czekają nas kolejne konsultacje programu Polska Obywatelska 2.0. Dotychczas odwiedziliśmy 14 województw.

We wtorek 27 czerwca spotkamy się z mieszkańcami województwa pomorskiego.  W 19 miejscowościach będziemy rozmawiać z Polakami o naszych planach oraz o bieżących problemach jak deforma edukacji czy próby podporządkowania samorządów przez PiS oraz odpowiemy na nurtujące Was pytania. Sprawdź, kto pojawi się w Twoim mieście i weź udział w dyskusji.

Czekamy na was o godzinie 17:30. Sprawdźcie gdzie będziemy w Waszych miejscowościach:

  • Bytów – I LO w Bytowie – Sala Konferencyjna, (ul. Gdańska 57)- Włodzimierz Karpiński, Beata Małecka-Libera, Norbert Obrycki, Joanna Augustynowska
  • Chojnice – sala konferencyjna w Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowym (ul. Piłsudskiego 30a) – Cezary Grabarczyk, Jan Rulewski, Stanisław Lamczyk, Danuta Pietraszewska
  • Człuchów – Dom Kultury w Człuchowie (ul. Traugutta 2) – Dorota Niedziela, Paweł Suski, Marek Hok, Dorota Rutkowska
  • Gdańsk– sala konferencyja A w centrum handlowym Manhattan, III piętro (al. Grunwaldzka 82) – Ewa Kopacz, Tomasz Kostuś, Grzegorz Furgo, Jerzy Borowczak
  • Gdynia – sala konferencyjna Wyższej Szkołe Administracji i Biznesu (ul. Kielecka 7) – Tomasz Siemoniak, Maria Janyska, Sławomir Rybicki, Tadeusz Aziewicz
  • Grabówko – Zajazd nad Stawem (Grabówko 54) – Kinga Gajewska, Jarosław Urbaniak, Bogusław Sonik, Krystyna Sibińska, Arkadiusz Myrcha
  • Kwidzyn – Kwidzyńskie Centrum Kultury (ul. 11 Listopada 13) – Rafał Grupiński, Marta Golbik, Tomasz Nowak, Anna Białkowska
  • Lębork – Inkubator Przedsiębiorczości (ul. Krzywoustego 1) – Stanisław Gawłowski, Izabela Katarzyna-Mrzygłocka, Kazimierz Kleina, Bożenia Kamińska
  • Malbork – sala konferencyjna Galerii Malborskiej (ul. Kościuszki 14) – Sławomir Neumann, Elżbieta Gelert,Wojciech Wilk, Joanna Fabisiak
  • Nowy Dwór Gdański – sala konferencyja Żuławskiego Parku Historycznego (ul. Mikołaja Kopernika 17) – Mariusz Witczak, Agnieszka Kołacz-Leszczyńska, Anna Nemś, Jerzy Wcisła
  • Pruszcz Gdański – Restauracja u Jakuba (ul. Wojska Polskiego) – Borys Budka, Elżbieta Radziszewska, Szymon Ziółkowski, Małgorzata Chmiel
  • Puck – Urząd Miejski w Pucku (pl. Wolności 1) – Małgorzata Kidawa-Błońska, Kazimierz Plocke, Bożena Henczyca, Artur Dunin
  • Rumia – Hotel Falko (Bolesława Chrobrego 1) – Joanna Kluzik-Rostkowska, Andrzej Czerwiński, Artur Gierada, Małgorzat Pępek
  • Słupsk – Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych im. S. Staszica (ul. Partyzantów 24) – Bartosz Arłukowicz, Agnieszka Hanajczyk, Zbigniew Konwiński, Arkadiusz Marchewka
  • Sopot – Restauracja Harnaś (ul. Moniuszki 9) – Iwona Śledzińska-Katarasińska, Magdalena Kochan, Leszek Ruszczyk, Krzysztof Gadowski
  • Starogard Gdański – Sala Lustrzana (ul. Kilińskiego 11) – Urszula Augustyn, Janusz Cichoń, Paweł Bańkowski, Paweł Papke
  • Sztum – Starostwo Powiatowe (ul. A. Mickiewicza) – Marcin Kierwiński, Anna Wasilewska, Marek Krząkała
  • Tczew – Hotel Carina (al. Solidarności 19) – Krystyna Szumilas, Ewa Drozd, Adam Korol, Rajmund Miller
  • Żukowo – Restauracja Gryf (ul.Gdańska 39) – Jan Grabiec, Monika Wielichowska, Henryka Krzywonos-Strycharska, Michał Stasiński

źródło: platforma.org